Portál na zverejňovanie zmlúv, objednávok a faktúr.
Celkovo zverejnených 0 zmlúv, 0 faktúr, 1 objednávok za organizáciu Mesto Šurany.

Do dátumového poľa zadáme hodnotu 1.1.1900.Aby ste zverejnili informácie o dokumentoch umiestnených na Vašej webovej stránke slúži odkaz, ktorý ste obdržali spolu s prihlasovacími údajmi. Na premiestnenie sa na daný odkaz môžete použiť niektoré z tlačidiel, ktoré sme pre Vás pripravili. Na stiahnutie kliknite na zvolené tlačidlo pravým tlačidlom myši a zvoľte "Uložiť obrázok ako" resp. "Save image as".

 

Obrázky pre tlačidlá :


Icona pre odkaz na register zmlúv, objednávok a faktúr.

 Registruje sa pomocou registračného formulára. Pri registrácí musíte zadať základné údaje o obci/meste, kontaktnú osobu, počet požadovaných prístupov, telefonický a e-mailový kontakt.Jediné čo potrebujete je zaregistrovať sa ako používateľ portálu a v priebehu niekoľkých minút môžete využívať všetky výhody, ktoré so sebou prináša. Stačí sa prihlásiť na portál a môžete začať pracovať. V prehľadoch nájdete evidenciu zmlúv, objednávok alebo faktúr. Po výbere evidencie sa otvorí jednoduchý, prehľadný formulár. Po otvorení formulára a jeho uložení sa informácia zobrazí na webovom rozhraní aj pre neregistrovaných užívateľov.V prípade, že mesto alebo obec ma svoju webovú stránku, tak na svojej webovej stránke sprístupní link na stránku s evidenciou zmlúv, objednávok a faktúr daného mesta/ obce, ktorý Vám zašleme. Na grafické umiestnenie linku môžete použiť niektorú z hotových ikon, ktoré Vám ponúkame a na vyžiadanie zašleme.Rozhodnete sa, či budete pokračovať vo zverejňovaní a využívať jednu zo spoplatnených služieb RZOF. V prípade záujmu si vyžiadate si od nás prístup pre vyššiu verziu. Môžete nás kontaktovať na info@rzof.sk a následne musíte vyplniť registračný formulár na webovej stránke RZOF pre platenú verziu, o ktorú máte záujem.Prevádzkovateľom portálu bude spoločnosť EMEL Bratislava, s.r.o. Švabinského 21, 851 01 Bratislava.Registrácia je bezplatná. Pri registrácii obec/mesto/organizácia bude musieť súhlasiť so Všeobecnými podmienkami pre poskytovanie a využívanie služieb Portálu a Súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Používanie aplikácie pre všetky organizácie bude spoplatnené za podmienok uvedených  v cenníku.

V prípade, že Vám nevyhuje žiadna z ponúk môžete sa na nás obrátiť e-mailom na adrese info@rzof.sk. Na základe Vašich požiadaviek sa budeme snažiť Vám ponúknuť riešenie, ktoré bude zohľadňovať Vaše potreby. Neváhajte nás ihneď kontaktovať.